Pamukkale Teknokent konferans salonunda Kamu-Üniversite-Sanayi buluşması konferansı gerçekleştirildi.

    Konferansın açılış kısmında bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Denizli Sanayi ve Teknoloji İl Müdürümüz Sefa GÖKALP açılış konuşmalarını yapmak üzere kürsüye davet edildi. Ardından KÜSİ İl temsilcimiz Doç.Dr. Mehmet ORHAN, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge teşvikleri Gen.Müd. Uzmanları Mithat KAYA ve Orhun Melik BURAN; Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği ve Platformu (KÜSİ – KÜSİP) hakkındaki konuşmalarını gerçekleştirdiler. Programın son kısmında ise Güney Ege Kalkınma Ajansı(GEKA) Araştırma ve Planlama Uzmanı Dilşad AKAR’ın, GEKA’nın tanıtımı ve faaliyetleri ile ilgili sunumuyla konferans tamamlanmış oldu.

   Konferansın ardından KÜSİ faaliyetleri kapsamında Denizli Sanayi ve Teknoloji İl müdürü, Arge Teşvikleri Genel Müdürlüğü Uzmanları, KÜSİ İl temsilcisi ve Pamukkale TTO birimi yetkilileri ile DOKSAN Tekstil Ar-Ge merkezi ve GARATREN Firmasına ziyaretler gerçekleştirildi.

   Kamu-Üniversite-Sanayi buluşması konferansına konuşmaları ile katkı sağlayan ve konferansımıza teşrif eden tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.