ERİKOĞLU TEKNOLOJİ OTOMASYON DANIŞMANLIK A.Ş.

ERİKOĞLU TEKNOLOJİ OTOMASYON DANIŞMANLIK A.Ş.


Sektörler
  • Yazılım
  • Elektronik
  • Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri
  • Otomasyon

Faaliyet Alanları

BİZ KİMİZ?

BİZ BİR TEKNOLOJİ FİRMASIYIZ.

Erikoğlu Yatırım Holding'e bağlı endüstriyel otomasyon, scada, enerji verimliliği konularında çalışan, elektrik mühendisliği ölçümleri yapan, raporlayan ve sorunlara çözümler öneren, danışmanlık hizmetleri sunan bir teknoloji firmasıyız.

OTOMASYON & SCADA

Endüstriyel Tesislerde üretim adımlarının otomatik hale getirilmesi, izlenmesi ve kontrolü işlemlerinin hatasız ve en hızlı şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli sistemlerin geliştirilmesi.

Tarımsal üretimde mobil uygulama ile uzaktan kontrol edilebilen müşteriye özel, verim arttırıcı çözümlerin geliştirilmesi.

TEKNOLOJİ

Endüstri 4.0 temelleri çerçevesinde Robotics, IOT ve gerekli sistemlerin dizaynı ve gerçeklenmesi için her türlü donanım ve yazılımın kullanılması.

YAZILIM

PLC, Veri toplayıcı, PC, WEB katmanlarında bütünleşik özel yazılımların geliştirilmesi.

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ VE DANIŞMANLIK

Harmonik, Topraklama, Termal Kamera ölçümleri yaparak endüstriyel tesiste oluşması muhtemel kayıpların önüne geçilmesi ile ilgili mühendislik ölçüm, raporlama ve çözüm önerilerinin ve danışmanlık hizmetlerinin sunulması.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Verimli motor analizlerinin yapılması, kurulan enerji scadaları ile gerekli elektriksel büyüklüklerin, ölçümlenmesi ve kontrol altında tutulması.

PROJELENDİRME & HESAPLAMALAR

Otomasyon, Kuvvet, Kompanzasyon, Topraklama, Paratoner Hesaplamaları ve Projelendirme